Wykładowcy

Poznaj naszych wykładowców - ekspertów - architektów

dr inż. arch. Emilia Drzewiecka

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej – doktor, były pracownik Polsko-Japońskiej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz, architekt uprawniony, członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów (MOIA) z doświadczeniem w biurach zagranicznych i polskich, prowadząca zajęcia z projektowania oraz designu, obecnie także jako promotor prac inżynierskich w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie na kierunku architektura. Posiadająca także doświadczenie zawodowe w projektowaniu stoisk wystawienniczych , wnętrz mieszkalnych i wnętrz biurowych.

 

Jakość ponad ilość – nasze motto, które nas wyróżnia!

 

W Studio Forma, wierzymy w znaczenie wysokiej jakości edukacji. Dlatego stawiamy na starannie dobranych wykładowców, którzy są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie. To nie tylko imiona i nazwiska, ale przede wszystkim ich pasja, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że nasze kursy są wyjątkowe.

mgr inż. arch. Piotr Grabowski

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, dydaktyk – były wykładowca Politechniki Warszawskiej Wydział Architektury, prowadzący zajęcia z materiałoznawstwa, projektowania architektonicznego oraz rysunku technicznego. Z dośwaidzceniem zdobytym w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz publicznych m.in sakralnych, biurowych.

 

Nasze motto to „Jakość ponad ilość” i jest ono fundamentem naszej filozofii nauczania. Nie zależy nam na masowości, ale na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika kursu. Naszym celem jest zapewnienie Ci nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim umiejętności praktycznych, które będą Cię wyróżniać na rynku pracy.

 

artysta fotograf Przemysław Mazur

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi. Pracownik agencji reklamowych polskich i zagranicznych. Duże doświadczenie w grafice 3D.

 

 

 

 

Dołącz do naszej społeczności kreatywnych pasjonatów i odkryj, jakie niesamowite możliwości czekają na Ciebie w Studio Forma!

 

mgr sztuki Beata Brajczewska

Stylistka sesji filmowych do reklam telewizyjnych i fotograficznych do czasopism branżowych – asystentka.

 

Dzięki naszym wykładowcom, którzy są liderami w swojej dziedzinie, masz pewność, że zdobędziesz rzetelną wiedzę i nauczysz się najnowszych technik i narzędzi. Ich doświadczenie i pasja sprawią, że nauka stanie się inspirującą przygodą, a Ty będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności na najwyższym poziomie.

 

Przekonaj się sam, dlaczego „Jakość ponad ilość” jest naszym mottem. Zapisz się na nasze kursy projektowania wnętrz oraz kursy komputerowe. Pozwól nam pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń i rozwinięciu Twojego potencjału.

mgr arch. wnętrz Sebastian Witkowski

projektant wnętrz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych, współpracownik w Studio Forma

 

Naszym celem jest rozwijanie umiejętności i talentów naszych uczestników, aby pomóc im osiągnąć sukces w branży projektowania wnętrz. Jesteśmy dumni z naszego podejścia opartego na indywidualnym podejściu do każdego kursanta i z pasją dzielimy się naszą wiedzą, aby pomóc im osiągnąć swoje cele zawodowe.

inż. arch. , arch. wnętrz Grzegorz Stanowski

architekt, architekt wnętrz prowadzący firmę projektową, absolwent Akademii Sztuk Pięknych i kierunku architektura, współpracownik w Studio Forma

Nasze kursy nie tylko skupiają się na teorii i praktyce projektowania wnętrz, ale także na rozwoju kreatywności, umiejętności komunikacyjnych i zarządzania projektem. Dzięki temu nasi uczestnicy nie tylko zdobywają wiedzę techniczną, ale również rozwijają umiejętności niezbędne do skutecznego funkcjonowania w branży.

mgr arch wnętrz Anna Pietrzak

absolwentka the Florence Institute od Design International, Akademi Sztuk Pięknych w Krakowie współpracownik Studio Forma, pracująca jako projektantka wnętrz we Włoszech

 

W Studio Forma dbamy o indywidualne podejście do naszych uczestników. Rozumiemy, że każdy ma inny poziom doświadczenia i cele, dlatego nasze kursy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, czy jesteś doświadczonym projektantem, mamy dla Ciebie odpowiedni program.

mgr arch wnętrz. Kamil Wójcicki

Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz

Wierzymy, że indywidualne podejście i wsparcie, które oferujemy, pozwala naszym kursantom osiągnąć pełny potencjał i zrealizować swoje zawodowe marzenia w dziedzinie projektowania wnętrz. Jesteśmy dedykowani wspieraniu naszych uczestników na każdym etapie ich rozwoju zawodowego i z pasją inspirujemy ich do osiągania sukcesu.

 

Kursy projektowania wnętrz - zapisz się!

    Pola oznaczone * - są obowiązkowe

    Call Now Button