Wykładowcy

Poznaj naszych wykładowców-ekspertów.

dr inż. arch. Emilia Drzewiecka

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej – doktor, były pracownik Polsko-Japońskiej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz, architekt uprawniony, członek Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów (MOIA) z doświadczeniem w biurach zagranicznych i polskich, prowadząca zajęcia z projektowania oraz designu, obecnie także jako promotor prac inżynierskich w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie na kierunku architektura. Posiadająca także doświadczenie zawodowe w projektowaniu stoisk wystawienniczych , wnętrz mieszkalnych i wnętrz biurowych.

 

Jakość ponad ilość – nasze motto, które nas wyróżnia!

 

W Studio Forma, wierzymy w znaczenie wysokiej jakości edukacji. Dlatego stawiamy na starannie dobranych wykładowców, którzy są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie. To nie tylko imiona i nazwiska, ale przede wszystkim ich pasja, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że nasze kursy są wyjątkowe.

mgr inż. arch. Piotr Grabowski

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, dydaktyk – były wykładowca Politechniki Warszawskiej Wydział Architektury, prowadzący zajęcia z materiałoznawstwa, projektowania architektonicznego oraz rysunku technicznego. Z dośwaidzceniem zdobytym w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz publicznych m.in sakralnych, biurowych.

 

Nasze motto to „Jakość ponad ilość” i jest ono fundamentem naszej filozofii nauczania. Nie zależy nam na masowości, ale na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika kursu. Naszym celem jest zapewnienie Ci nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim umiejętności praktycznych, które będą Cię wyróżniać na rynku pracy.

 

artysta fotograf Przemysław Mazur

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi. Pracownik agencji reklamowych polskich i zagranicznych. Duże doświadczenie w grafice 3D.

 

 

 

 

Dołącz do naszej społeczności kreatywnych pasjonatów i odkryj, jakie niesamowite możliwości czekają na Ciebie w Studio Forma!

 

mgr sztuki Beata Brajczewska

Stylistka sesji filmowych do reklam telewizyjnych i fotograficznych do czasopism branżowych – asystentka.

 

Dzięki naszym wykładowcom, którzy są liderami w swojej dziedzinie, masz pewność, że zdobędziesz rzetelną wiedzę i nauczysz się najnowszych technik i narzędzi. Ich doświadczenie i pasja sprawią, że nauka stanie się inspirującą przygodą, a Ty będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności na najwyższym poziomie.

 

Przekonaj się sam, dlaczego „Jakość ponad ilość” jest naszym mottem. Zapisz się na nasze kursy projektowania wnętrz oraz kursy komputerowe. Pozwól nam pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń i rozwinięciu Twojego potencjału.

mgr arch wnętrz Anna Pietrzak

absolwentka the Florence Institute od Design International, Akademi Sztuk Pięknych w Krakowie współpracownik Studio Forma, pracująca jako projektantka wnętrz we Włoszech

 

W Studio Forma dbamy o indywidualne podejście do naszych uczestników. Rozumiemy, że każdy ma inny poziom doświadczenia i cele, dlatego nasze kursy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem wnętrz, czy jesteś doświadczonym projektantem, mamy dla Ciebie odpowiedni program.

mgr inż. arch. Marcin Krysiak

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Studiował również na Tampere University of Technology oraz na Uniwersytecie Warszawskim. Autor licznych publikacji i artykułów na temat architektury i urbanistyki. Prowadził zajęcia w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Uczestnik i laureat wielu konkursów architektonicznych. Zdobywał doświadczenie projektując budynki użyteczności publicznej, mieszkalne wielorodzinne i jednorodzinne, sakralne oraz inne obiekty architektoniczne. Założyciel pracowni BPB Krysiak. Członek Mazowieckiej Izby Architektów.

Kursy projektowania wnętrz - zapisz się!

    Pola oznaczone * - są obowiązkowe

    Call Now Button