Szkoła projektowania wnętrz

O nas

STUDIO FORMA jest Szkoleniową Placówką Oświatową, posiadającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji m.st.Warszawy. Naszym klientom oferujemy w pełni profesjonalne kursy projektowania wnętrz, kurs 3Ds Max Corona Render , Archicada Artlantisa Enscape. Kursy z architektury wnętrz są skierowane do osób początkujących, interesujących się projektowaniem ale także dla osób, które chcą uzupełnić wiedzę. Mamy w ofercie kursy drugiego stopnia, które stanowią uzupełnienie wiadomości.

Na naszych kursach nauczysz się samodzielnie projektować i wykonywać wizualizacje swoich pomysłów. Jednocześnie nauczysz się profesjonalnego narzędzia projektowego jakim jest Archicad,  Artlantisa,  Enscape, 3Ds Maxa i Corona Render. Kursy obejmują zagadnienia od podstaw do profesjonalnego poziomu. Jako jedyni szkolimy z Archicada połączonego z Artlantisem  lub Enscapem oraz 3ds Maxa połączonego z Corona Render. Dysponujemy nowoczesną salą komputerową, w której odbywają się zajęcia z kursów komputerowych. Dodatkowo oferujemy kurs rysunku, projektowania wnętrz i projektowania ogrodów jak zajęcia praktyczno – teoretyczne. Zapewniamy szkolenia w małych grupach – szkolenia komputerowe (także zajęcia indywidualne ) oraz indywidualne podejście trenerów do każdego uczestnika kursu.

Ucząc się programu komputerowego warto wybrać rozwiązanie, które jest łatwe i dające efekty w szybkim czasie. Stąd wynika używanie różnych programów. Powszechnie używane programy komputerowe zwiększają szanse na osiągnięcie bardzo dobrych projektów oraz jeżeli osoba pragnie znaleźć pracę po kursie projektowania wnętrz to ilość programów które umiemy zwiększa naszą atrakcyjność na rynku pracy.

STUDIO FORMA jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00310/2008.

Wykładowcy w STUDIO FORMA to osoby, architekci z dużym doświadczeniem zawodowym oraz dydaktycznym. Zajęcia prowadzą architekci uprawnieni, doktorzy Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Sztuk Pięknych z doświadczeniem praktycznym w większych biurach projektowych w Polsce i zagranicą. Zajmujący się zawodowo projektowaniem wnętrz, budynków a także architekturą krajobrazu. Prowadzimy szkolenia jako stacjonarne w Warszawie od 2006r., na początku były one organizowane tylko na Politechnice Warszawskiej, następnie w Stowarzyszeniu Architektów Polskich w Warszawie dostępne dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem. DBAMY O WYSOKĄ JAKOŚĆ NAUCZANIA. Prowadzimy kursy w Warszawie – w siedzibie STOWARZYSZENIA ARCHITEKTÓW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, kursy komputerowe prowadzimy w budynku MARIOTT oraz nowej lokalizacji  K.Chodkiewicza / Grazioso Mokotów – biuro. Obecnie zajęcia są prowadzone zarówno stacjonarnie jak i online live. Zajęcia odbywają się w tygodniu i w weekendy. Prosimy o sprawdzenie harmonogramu zajęć.

Zobacz wykładowców

Jesteśmy certyfikowaną placówką szkoleniową producenta programu Archicad – Graphisoft – uczestnicy kursów komputerowych otrzymują: Międzynarodowy Certyfikat Graphisoft, program Archicad  z roczną licencją.

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Oświatową zarejestrowaną w Biurze Edukacji m. st. Warszawa. Posiadamy wpis w Rejestrze instytucji szkoleniowych (RIS) 2.14/00310/2008. Szkolimy od 16 lat. Możliwość uzyskania kursu finansowanego przez Urzędy Pracy.

Call Now Button