Targi we Frankfurcie nad Menem.

Targi we Frankfurcie nad Menem.

Była to kolejna edycja targów Ambiente. Jest to wydarzenie przedstawiające największą ilość produktów i innowacji z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów. Najciekawsze z przedstawionych produktów są omawiane na organizowanych  kursach projektowania wnętrz przez naszą firmę Studio Forma Interior Design., w ramach przedmiotu materiałoznawstwo i prezentacja designu. Targi zostały podzielone tematycznie na trzy branże. Pierwsza – diving, dotyczyła dekoracji i naczyń stołowych. Dodatków, które wykorzystujemy przy projektowaniu wnętrz. Druga -giving, przestawiała prezenty i upominki oraz trzecia, najciekawsza kategoria- living, która przedstawiała pomysły dla mieszkań i domów. W tym roku zaprezentowano cztery przyszłościowe stylistyki , trendy dotyczące projektowania wnętrz.  Należy pamiętać, iż przy projektowaniu wnętrz bardzo istotna jest nie tylko sama aranżacja, przez co rozumiemy zmianę np. układów funkcjonalnych pomieszczeń, ale przede wszystkim stylizacja. Na naszych kursach projektowania wnętrz przedstawiamy cały obszerny materiał związany z zagadnieniami stylizacji wnętrz, czego efektem są sporządzane prace dyplomowe naszych absolwentów.
Prezentowane trendy zostały przedstawione jako cztery grupy :
Stunning Temper, stylistyka wyrazista, intensywna, używane kolory – czerwony i jego odmiana
Subtle Spirit, stylistyka ciemna, kolory używane to brązy z dodatkiem żółci, styl czytelny, powiązany ze stylistyką azjatycką, chińską i japońską
Serene Nature, stylistyka bardzo jasna, kolory pastelowe, materiały filc, drewno
Striking Mind, , stylistyka wyrazista, kształty linearne, główne kolory : niebieski i jego odmiany,
Produkty, które były prezentowane czyli tapety, materiały wykończeniowe zostały pogrupowane według przedstawionych trendów. Konkretne przykłady i pomysły realizacji uczyniły wystawę bardzo interesującą. Na pewno wrócimy do szerszej prezentacji na prowadzonych przez nas zajęciach.

www.messefrankfurt.com

Kursy projektowania wnętrz - zapisz się!

    Pola oznaczone * - są obowiązkowe

    Call Now Button