Jaki wybrać program do projektowania wnętrz?

Jaki wybrać program do projektowania wnętrz ?

Obecnie na rynku jest bardzo duża ilość programów do projektowania wnętrz. Jednak nie wszystkie są profesjonalne oraz oprócz ceny różnią się przede wszystkim możliwościami.

Na naszym kursie projektowania wnętrz proponujemy przede wszystkim program ArchiCAD. Jest to program umożliwiający profesjonalne narysowanie dokumentacji projektowanego wnętrza. Trudno dla tego programu znaleźć program konkurencyjny. Archicad jest wiodącym programem do projektowania architektonicznego na światowym rynku. Obecnie kursanci otrzymują dostęp do licencji rocznej w ramach kursu.

Dodatkowo uczymy programu Artlantis. Program Artlantis jest najprostszym i najszybszym rozwiązaniem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji. Jest pionierskim rozwiązaniem w dziedzinie wizualizacji architektonicznej, kompatybilnym ze wszystkimi programami do modelowania 3D dostępnymi na rynku.

Jeżeli osoba jest zainteresowana tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji może rozszerzyć swoją wiedzę o program 3ds Max z Coroną Render. Corona jest naprawdę szybka. Stosunek jakości do czasu jest bardzo dobry. Jest dużo prostsza niż Vray i jeżeli myślimy o zakupie to tańsza.

Kursy projektowania wnętrz - zapisz się!

    Pola oznaczone * - są obowiązkowe

    Call Now Button