Jaki kurs projektowania wnętrz wybrać?

Kurs projektowania wnętrz należy wybrać rozzszerzony o zajęcia komputerowe. Dają one możliwość przedstawienia projektu wnętrza bez rysowania manualnego, które jest czynością długotwałą. Osoby, które mają wykonac kilka projektów jednocześnie z poprawkami przy rysowaniu odręcznym niesety ale nie dorównają osobą wyknującym projekty cyfrowo. Nalezy jednak pamiętać, iż obecnie na rynku jest duża ilość programów oferujących możliwośc wykonania projektu. Niesety programy darmowe są mocno ograniczone, nie można w nich wykonać prawidłowej dokumentacji technicznej. Inwestując swój czas w naukę programu należy wybrać taki, w którym nasze rysunki nie będą odstawać od konkurencji a to może zapewnić Archicad.

Dodatkowo ważny jest wybór medoty nauczania.  Zapisując się na kurs projektowania wnętrz osoba nie bierze tego pod uwagą. W Studio Forma zapewniamy autorski program oraz duże doświadczenie. Nasza szkoła istnieje od 15 lat a dowodem rozwoju są prace dyplomowe wykonywane przez studentów w trakcie i po naszych kursach.

Wracając do zagadnienia wyboru kursu, w naszej ofercie jest bardzo duże ilość różnych zajęć. Zawsze na początku proponujemy kurs projektowania wnętrz I stopnia Archicad Artlantis I stopnia ewentualnie polecamy kurs rozszerzony z zajęciami 3ds Max Corona Render dla osób zainteresowanych realistyczną wizualizacją.

Kursy projektowania wnętrz - zapisz się!

    Pola oznaczone * - są obowiązkowe

    Call Now Button