Czy kurs projektowania wnętrz czy kurs komputerowy warto wybrać i realizować w formie zdalnej ?

Czy kurs projektowania wnętrz czy kurs komputerowy warto wybrać i realizować w formie zdalnej ?

Zajęcia w formie zdalnej zrobiły się bardzo popularne na skutek pandemii. Każdy z nas miał okazję uczestniczyć w spotkaniu w pracy, w szkole czy też w kursie w sposób zdalny.  Należy się zastanowić jak odbywały się takie spotkania, czy tylko biernie czy też czynnie. Pierwsza różnica to czynne uczestnictwo dzięki wybraniu formy zajęć online live. Na zajęciach komputerowych zapewniamy 100 % skuteczność zajęć zdalnych.

Co oznacza forma online live ?

Zajęcia są prowadzone w formie zdalnej, ale nie są to nagrania, lecz bezpośrednio prowadzona zajęcia na żywo.  Jak to jest różnica ? Bardzo duża. Oglądając, czy też słuchając nagrań nie mamy możliwości zadania pytania i uzyskania na nie odpowiedzi, w formie online live wykładowca bezpośrednio nas poprawia. Dodatkowo wykładowca ingeruje w komputer kursanta. Może na nim rysować, wszystko koordynować.

Dlaczego forma  online live ma być skuteczniejsza w waszej szkole ?

Wykładowcy mają bardzo dobre przygotowanie informatyczne. Dzięki biegłości i doświadczeniu można osiągnąć zadawalający dla kursanta / uczestnika rezultat.

Jakie są dodatkowe korzyści formy zajęć online live ?

Uczestnik zajęć nie musi na nie dojechać,. Jeżeli mieszkasz w innym mieście niż Warszawa to stanowi to duże ułatwienie, szczególnie dla osób mieszkających nie mieszkających w Polsce.

Studio Forma realizuje zajęcia zarówno w formie zdalnej jaki i stacjonarnie. Jeżeli lubisz zajęcia stacjonarne to zapraszamy.

 

Kursy projektowania wnętrz - zapisz się!

    Pola oznaczone * - są obowiązkowe

    Call Now Button