Kursy komputerowe projektowania wnętrz ONLINE LIVE.

data dodania: 18 05 2020

Komputerowe kursy projektowania wnętrz - online, przez Internet

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - Największa ilość godzin. Najwyższa jakość. Gwarantowany rezultat. Zapraszamy w październiku na zajęcia online live przez Internet.

Jest to dodatkowa opcja odbycia zajęć. Zapraszamy także na zajęcia stacjonarne oraz przez Intrnet.

tl_files/galeria/KURS PROJEKTOWANIA WNETRZ ARCHICAD ARTLANTIS 000012.jpg

tl_files/galeria/KURS PROJEKTOWANIA WNETRZ ARCHICAD ARTLANTIS 5.jpg

wizualizacje wykonane na zajęciach Kurs Archicad - Artlantis, 3Ds Max

Studio Forma prowadzi kurs 3D Max stopień I i II, kurs Archicad i Artlantis stopień I i II kurs projektowania oraz kurs projektowania wnętrzstopien I i II. Studio Forma prowadzi kursy projektowania wnętrz zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE SZKOLEN.

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - 2020

Studio Forma prowadzi kurs 3D Max stopień I i II, kurs Archicad i Artlantis stopień I i II kurs projektowania oraz kurs projektowania wnętrzstopien I i II. Studio Forma prowadzi kursy projektowania wnętrz zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE SZKOLENIA PRZEZ INTERNET.

20.10.2020 kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I i II projektowanie wnętrz  ONLINE LIVE

10.11.2020 kurs 3D Max stopień I kurs projektowanie wnętrz ONLINE LIVE

NOWOŚĆ KURS NAJOBSZERNIEJSZY - termin od 03.11.2020  Archicad Artlantis stopień I i II i 3D Max stopień I

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - listopad 2020 nowość ONLINE LIVE przez Internet

także zajęcia indywidulane przez Internet

Komputerowe kursy projektowania wnętrz - ONLINE LIVE , przez Internet

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - Największa ilość godzin. Najwyższa jakość. Gwarantowany rezultat. Zapraszamy w kwietniu na zajęcia online live przez Internet, zajęcia prowadzone na żywo z trenerem przez Internet. Realizujemy także zajęcia indywidualne.

Komputerowe kursy projektowania wnętrz - online, kurs przez Internet

STUDIO FORMA PROWADZI KURS 3D MAX STOPIEŃ I I II, KURS ARCHICAD I ARTLANTIS STOPIEŃ I I II KURS PROJEKTOWANIA ORAZ KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ STOPIEN I I II. STUDIO FORMA PROWADZI KURSY PROJEKTOWANIA WNĘTRZ ZARÓWNO DLA POCZĄTKUJĄCYCH JAK I PROFESJONALISTÓW. ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE SZKOLENIA W WERSJI ONLINE - KURSY PROJEKTOWANIA I ARANŻACJI WNĘTRZ PRZEZ INTERNET

Komputerowe kursy projektowania wnętrz - online, kurs przez Internet,

Zajęcia prowadzimy w modelu hybrytowym online LIVE oraz stacjonarnie - zapewniamy stanowisko komputerowe

Komputerowe kursy projektowania wnętrz - online, kurs przez Internet,

Terminy zajęć :

• 03.11.2020 godz. 8.30 - 14.30 (wtorek)
  • 04.11.2020 godz. 8.30 - 14.30 (środa)
  • 05.11.2020 godz. 8.30 - 14.30 (czwartek)
  • 06.11.2020 godz. 8.30 - 14.30 (piątek)
  • 10.11.2020 godz. 08:30-13.00 (wtorek)
  • 11.11.2020 godz. 08:30-13.00 (środa)
  • 12.11.2020 godz. 08:30-13.00 (czwartek)
  • 13.11.2020 godz. 08:30-13.00 (piątek)
  • 23.11.2020 godz. 8.30-14:30 (poniedziałek)
  • 24.11.2020 godz. 8.30-14:30 (wtorek)
  • 25.11.2020 godz. 8.30-14:30 (środa)
  • 26.11.2020 godz. 9:00-14:00 (czwartek)
  • 27.11.2020 godz. 9:00-14:00 (piątek)

ZALETY:

1. BEZPIECZEŃSTWO

2. WYGODA - nie tracisz czasu na dojazd, jesteś w domu

3. PROSTOTA - nasz system łączności zapewnia proste połączenie w udziale w zajęciach

4  #zainwestuj swój czas w siebie#

Studio Forma prowadzi kurs 3D Max stopień I i II, kurs Archicad i Artlantis stopień I i II kurs projektowania oraz kurs projektowania wnętrz stopien I i II. Studio Forma prowadzi kursy projektowania wnętrz zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE SZKOLENIA.

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - Największa ilość godzin. Najwyższa jakość. Gwarantowany rezultat. Zapraszamy w maju na zajęcia online live przez Internet.