Archicad 16 i Artlantis, Oferujemy najdłuższe na rynku kursy - 40 godz. w atrakcyjnej cenie. ZAPEWNIAMY SPRZĘT ŁĄCZNIE Z OPROGRAMOWANIEM W NASZEJ SALI KOMPUTEROWEJ.

data dodania: 21 04 2013

Oferujemy najdłuższe na rynku kursy - 40 godz. w atrakcyjnej cenie. Kursy są połączone z kursem Artlantisa 4.1. który służy do wykonania profesjonalnej, fotororealistycznej wizualizacji wnętrza bądź budynku.

Kursy odbywają się w systemie 1 tygodniowym od poniedziałku do piątku lub w systemie 2-weekendowym lub 4 weekendowym.

UWAGA: ZAPEWNIAMY SPRZĘT ŁĄCZNIE Z OPROGRAMOWANIEM W NASZEJ SALI KOMPUTEROWEJ.

Każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzymuje wersje edukacyjne programów z licencją 12 miesięczną oraz międzynarodowy certyfikat Archicad Grphisoft, biblioteki do porgramu Archicad, pomoc trenerską po zakończonym szkoleniu i ubezpieczenie NNW.

najkorzystniejsze ceny szkolenia - przy kursie połączonym PROJEKTOWANIE WNĘTRZ + ARCHICAD + ARTLANTIS

cena kursu komputerowego wynosi 1250 zl brutto - 40 godz.

ArchiCAD, najdoskonalsze ze współczesnych narzędzi służących projektowaniu, przełamuje ograniczenia filozofii elektronicznej deski kreślarskiej, charakterystyczne dla tradycyjnych programów CAD. Unikalna idea Wirtualnego Budynku, będąca podstawą koncepcji programu, zwiększa wydajność pracy i wspomaga kreatywność. Najważniejsze jest jednak to, że ArchicCAD automatyzując tworzenie dokumentacji i dbając o spójność projektu pozwala  skupić się na  na pracy twórczej.

Artlantis Studio to narzędzie przeznaczone do tworzenia realistycznych wizualizacji 3D budynków, wnętrz itp.

Bogata biblioteka shaderów (materiały wraz z teksturami) oraz zarządzanie obiektami i światłami znacząco przyspieszają proces przygotowywania renderingów. Wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych fotoprezentacji nie wymaga żmudnych prób i eksperymentowania z ustawieniami parametrów renderingu. Silnik renderujący pozwala generować dokładny podgląd radiosity modeli 3D w oknie roboczym. Dzięki temu łatwiej przewidzieć wygląd ostatecznego, wysokiej klasy, renderingu końcowego. Funkcja automatycznej zmiany intensywności światła pomiędzy różnymi warunkami oświetlenia (jak np. zmrok, pełne słońce, oświetlenie sztuczne) bez przeprowadzania niepotrzebnych prób i korygowania ustawień.

KURS SKIEROWANY JEST DO OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH, DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PROJEKTOWANIEM,

ZAPEWNIAMY 100% SKUTECZNOŚĆ NASZEJ METODY.