Jak szybko można nauczyć się projektować ?

data dodania: 16 05 2019

Jeżeli nigdy nie mieliśmy styczności z projektowaniem wnętrz bardzo ważne jest wybrać na samym początku jak najlepszy kurs projektowania wnętrz. To będzie stanowiło naszą inwestycję w przyszłość. Jako wykładowcy w Studio Forma mamy styczność z osobami, które do nas przychodzą już po odbyciu jakiś szkoleń, niekiedy nawet ukończonych studiów. Okazuje się, że wiedza była niesety albo źle przekazana albo niektóre zagadnienia w ogóle zostały pominięte. Jak to możliwe ? Osoba do póki nie skomfrontuje się z wymagającym klientem/wykonawcą albo jakąś dokładniejszą formą szkolenia odkrywa dopiero wówczas swoją niewiedzę. Tutaj własnie należało by zadać sobie pytanie ? Czy mogę się nauczyć projektowania wnętrz w 1 tydzień ? W jeden tydzień można nauczyć się programu wspomagającego projektowanie wnetrz. W Studio Forma możena znaleźć obszerną ofertę kursów komputerowych. Jednak aby nauczyć się projektowania minimalny okres to 3 miesiące. Projekt musi stanowić przedstawienie pomysłu, który my musimy umieć rozwinąć i go przedstawić. Wykładowca musi nas poprowadzić, niekiedy skrytykować. Należy pamiętać jeśli ktoś uważa, że wszystko wie najlepiej, zamyka sobie drogę do rozwoju.