Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - Największa ilość godzin. Najwyższa jakość. Gwarantowany rezultat. Zapewniamy komputery z dużymi monitorami w sali komputerowej.

data dodania: 09 04 2018

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - Największa ilość godzin. Najwyższa jakość. Gwarantowany rezultat. Zapraszamy na jesienno zimowe kursy z programów komputerowych.

tl_files/galeria/KURS PROJEKTOWANIA WNETRZ ARCHICAD ARTLANTIS 000012.jpg

tl_files/galeria/KURS PROJEKTOWANIA WNETRZ ARCHICAD ARTLANTIS 5.jpg

wizualizacje wykonane na zajęciach Kurs Archicad - Artlantis, 3Ds Max

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - wiosna-lato 2018

Studio Forma prowadzi kurs 3D Max stopień I i II, kurs Archicad i Artlantis stopień I i II kurs projektowania oraz kurs projektowania wnętrzstopien I i II. Studio Forma prowadzi kursy projektowania wnętrz zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE SZKOLENIA.

05.06.2018 kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I i II projektowanie wnętrz - 72 h

19.06.2018 kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I i II projektowanie wnętrz - 72 h

12.06.2018 kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I kurs projektowanie wnętrz - 38 h

22.05.2018 kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I kurs projektowanie wnętrz - 38 h