Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - Największa ilość godzin. Najwyższa jakość. Gwarantowany rezultat. Zapewniamy komputery z dużymi monitorami w sali komputerowej.

data dodania: 31 08 2018

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - Największa ilość godzin. Najwyższa jakość. Gwarantowany rezultat. Zapraszamy na jesienno zimowe kursy z programów komputerowych.

tl_files/galeria/KURS PROJEKTOWANIA WNETRZ ARCHICAD ARTLANTIS 000012.jpg

tl_files/galeria/KURS PROJEKTOWANIA WNETRZ ARCHICAD ARTLANTIS 5.jpg

wizualizacje wykonane na zajęciach Kurs Archicad - Artlantis, 3Ds Max

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - zima 2018

Studio Forma prowadzi kurs 3D Max stopień I i II, kurs Archicad i Artlantis stopień I i II kurs projektowania oraz kurs projektowania wnętrzstopien I i II. Studio Forma prowadzi kursy projektowania wnętrz zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE SZKOLENIA.

15.01.2019 kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I i II projektowanie wnętrz -

15.01.2019 kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I i II projektowanie wnętrz

15.01.2019 kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I kurs projektowanie wnętrz

08.01.2019 kurs 3D Max stopień I kurs projektowanie wnętrz