Aktualności

Kurs projektowania wnętrz od 12.01.2019 do 17.03.2019 także w systemie rocznym - Szkoła Projektowania Wnętrz. Zajęcia komputerowe w naszej sali komputerowej.

KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ 12.01.2019 do 17.03.2019

lub W SYSTEMIE ROCZNYM OD 12.01.2019

• Kurs Projektowania wnętrz st. I
  • Kurs Projektowania wnętrz st. I z kursem komputerowym Archicad i Artlantis
  • Kurs Projektowania wnętrz st. I z kursem komputerowym Archicad, Artlantis i 3D Max
  • Kurs Projektowania wnętrz st. I i II z kursem komputerowym rozbudowanym Archicad, Artlantis

zobacz program zajęć fakultatywnych w zakładce WIĘCEJ

NA ZAJĘCIACH KOMPUTEROWYCH ARCHICAD, ARTLANTIS, 3D MAX, ZAPEWNIAMY STANOWISKA Z DUŻYMI MONITORAMI !!! zajęcia w przestronnej, nowoczesnej sali komputerowej , uczestnicy otrzymują dostęp do naszej strony online - materiały do kursu, program Archicad i Artlantis, zapewniamy serwis kawowy.

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - Największa ilość godzin. Najwyższa jakość. Gwarantowany rezultat. Zapewniamy komputery z dużymi monitorami w sali komputerowej.

Kursy komputerowe Archicad, Artlantis, 3D Max - jesień 2018

Studio Forma prowadzi kurs 3D Max stopień I i II, kurs Archicad i Artlantis stopień I i II kurs projektowania oraz kurs projektowania wnętrz stopien I i II. Studio Forma prowadzi kursy projektowania wnętrz zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE SZKOLENIA.

Relacja filmowa z warsztatów "Światło we wnętrzu"

Zajęcia fakultatywne odbywały się w

SHOWROOM ARTEMIDE POLSKA

ul.Rydygiera 8 bud.6
01-793 Warszawa

Wręczenie nagrody "Najlepszy projekt aranżacji mieszkania w Tarasach Dionizosa" zorganizowanego dla absolwentów Studio Forma.

W dniu dzisiejszym odbyło się wręczenie nagrody głównej
i wyróżnień osobom wybranym w konkursie "Najlepszy projekt aranżacji mieszkania w Tarasach Dionizosa" zorganizowanym dla absolwentów Studio Forma.
Serdecznie gratulujemy osobom nagrodzonym.

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w konkursie.
Główna nagroda to 3000zł i realizacja mieszkania pokazowego w realizacji dewelopera Barc S.A., promocja projektów wyróżnionych.

Pani Barbara Teresa Pawłowska
Pani Dorota Kotz
Pan Maksymilian Polak

Zwycięzcy konkursu "Najlepszy projekt aranżacji mieszkania w Tarasach Dionizosa" zorganizowanego dla absolwentów Studio Forma.

Pani Barbara Pawłowska
Pani Dorota Kotz
Pan Maksymilian Polak

Wyłonienie zwycięzcy konkursu wśród naszych absolwentów "Najlepszy projekt aranżacji mieszkania w Tarasach Dionizosa"

W dniu dzisiejszym odbyły się obrady komisji dotyczące wyłonienia zwycięzcy konkursu "Najlepszy projekt aranżacji mieszkania w Tarasach Dionizosa".
Komisja w składzie : Iwona Bates, Aldona Krasnodębska, Monika Lewicka, Paulina Kołakowska, Wojciech Stisz, Przemysław Mazur.

Ogłoszenie wyników 29.09.2017.

Przedstawiamy wyniki konkursu
"Najlepszy projekt aranżacji mieszkania w Tarasach Dionizosa"

Pani Barbara Pawłowska
Pani Dorota Kotz

Serdecznie gratulujemy !!!

Osoby nagrodzone zostaną zaproszone do siedziby Barc Warszawa S.A. w celu uroczystego przedstawienia wyników i odebrania nagrody głównej.

więcej www.studioforma.edu.pl

Film z zajęć fakultatywnych LAFAKTORIA / warszaty oświetlenia

Relacja filmowa z przeprowadzonych warsztatów dotyczących projektowania oświetlenia.

Vitra – warsztaty

Zapraszamy na warszaty oragnizowane z firmą Vitra

Vitra - szwajcarska firma, której misją jest poprawa jakości domów, biur i przestrzeni publicznej poprzez wykorzystanie siły wzornictwa.

Fotograficzna relacja z warsztatów Tikkurila - zajęcia fakultatywne kurs projektowania wnętrz

Zajęcia były prowadzone w ramach kursu projektowania wnętrz wspólnie z firmami TIKKURILA i MR STUDIO PROJEKTORNIA. Zajęcia są prowadzone cyklicznie i w każdej edycji kursu projektowania wnętrz kursanci mają zajęcia fakultatywne z tymi firmami.
Prowadzący: Remigiusz Żurawski (TIKKURILA),Przemek Kalinowski (MR STUDIO PROJEKTORNIA).