Aktualności

Kurs projektowania wnętrz od 09.09.2017 - 05.11.2017 lub 23.09.2017 do 05.11.2017 lub w systemie rocznym od 09.09.2017 do 13.05.2018 lub 23.09.2017 do 13.05.2018- Szkoła Projektowania Wnętrz.

KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ OD 23.09.2017 - 05.11.2017 W SYSTEMIE ROCZNYM od 23.09.2017 - 13.05.2018

lub

KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ OD 09.09.2017 - 05.11.2017 W SYSTEMIE ROCZNYM od 09.09.2017 - 13.05.2018

• Kurs Projektowania wnętrz st. I - 105 h (razem z zajęciami fakultatywnymi)
  • Kurs Projektowania wnętrz st. I - 141 h z kursem komputerowym Archicad i Artlantis
  • Kurs Projektowania wnętrz st. I - 181 h z kursem komputerowym Archicad, Artlantis i 3D Max
  • Kurs Projektowania wnętrz st. I i II - 222 h z kursem komputerowym Archicad, Artlantis

zobacz program zajęć fakultatywnych w zakładce WIĘCEJ

NA ZAJĘCIACH KOMPUTEROWYCH ARCHICAD, ARTLANTIS, 3D MAX, ZAPEWNIAMY STANOWISKA KOMPUTEROWE Z DUŻYMI MONITORAMI !!! zajęcia w przestronnej, nowoczesnej sali komputerowej , uczestnicy otrzymują dostęp do naszej strony online - materiały do kursu, program Archicad i Artlantis z licencją , zapewniamy serwis kawowy.

Kursy projektowania wnętrz w programach Archicad, Artlantis od 12.09.2017 do 29.09.2017. Najlepsza jakość w wyjątkowo dobrej cenie. Zapewniamy komputery z dużymi monitorami w sali komputerowej. Nasze kursy dają rezultaty.

Zapraszamy na kurs od 12.09.2017 do 29.09.2017 kurs projektowania wnętrz w programach komputerowych 128 godziny zajęć. Zajęcia odbywają się codziennie przy stanowisku komputerowym, które zapewniamy. Kurs jest skierowany dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się pracy projektowej na komputerze.

Studio Forma prowadzi kurs 3D Max stopień I i II, kurs Archicad i Artlantis stopień I i II kurs projektowania oraz kurs projektowania wnętrz stopien I i II. Studio Forma prowadzi kursy projektowania wnętrz zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE SZKOLENIA.

01.08.2017- kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I i 3D Max stopień I kurs projektowanie wnętrz - 76 h

12.09.2017- kurs 3D Max stopień I kurs projektowanie wnętrz - 38 h

12.09.2017 kurs 3D Max stopień I oraz Archicad i Artlantis st. I i II kurs projektowanie wnętrz - 108 h

19.09.2017 kurs ARCHICAD ARTLANTIS stopień I kurs projektowanie wnętrz - 38 h

Zapewniamy stanowiska komputerowe na wszystkich szkoleniach

NOWOŚĆ KURS NAJOBSZERNIEJSZY -128 GODZ. ZAJĘĆ , termin od 19.06.2017  Archicad Artlantis stopień I i II i 3D Max stopień I i II

Konkurs na projekt mieszkania dla kursantów Studio Forma

Rozpoczynamy konkurs dotyczący projektu mieszkania,
dla naszych absolwentów oraz obecnych kursantów, którzy ukończyli kurs projektowania wnętrz.
Zgłoszenia proszę przesyłać mailowo na adres biuro@studioforma.edu.pl

Patronem konkursu jest deweloper BARC SA oraz Studio Forma

Relacja filmowa oraz zdjęciowa z warsztatów.

Relacja z zajęć fakultatywnych.

MR Studio Projektornia - "Łazienka dobrze zaprojektowana".

Film z warsztatów także do obejrzenia na naszym facebooku

Warsztaty stanowią część składową kursów projektowania wnętrz. Odbywają się cyklicznie.

"Design thinking" wspieramy naszych absolwentów

Uruchamiamy nowy projekt

design thinking

dla osób zainteresowanych projektami
biuro@studioforma.edu.pl

Projekt ma na celu promocję naszych absolwentów.

Realizacja naszej absolwentki "Cztery kąty" - wnętrze zaprojektowane przez Panią Martę Kruczyk

Przedstawiamy wnętrze zaprojektowane przez naszą absolwentkę Panią Martę Kruczyk

"Kawalerka pomysłowo zaprojektowana"

Cztery Kąty 12/2016

fotorelacja-warsztaty-kurs-projektowania-wnetrz-zajecia-fakultatywne

Przedstawiamy także fotorelację z warsztatów Oświetlenie - Lafaktoria.

Warszaty odbyły się w październiku 2016.

I miejsce w konkursie " Pomysł na małą łazienkę" Pani Anny Błaszak, absolwentki Studio Forma

Przedstawiamy prace konkursową Pani Anny Błaszak,
Pani Anna jest absolwentką naszych kursów.

Serdecznie gratulujemy!!!

I MIEJSCE - "Pomysł na małą łazienkę"
Autorką zwycięskiego projektu jest Anna Błaszak, która zmierzyła się z metamorfozą łazienki nr 11

Komentarz jury: "Idealnie spełnia wymagania opisane w zgłoszeniu. Rozkład sprzętów w projekcie zgadza się z lokalizacją istniejących przyłączy. Rozmieszczenie sprzętów jest zgodne z zasadami ergonomii. Dodatkowo warta docenienia jest estetyka samego wnętrza jak i wizualizacji. Projektant wykorzystuje kształt pomieszczenia do stworzenia zamykanej przestrzeni na składowanie, piecyk i pralkę dzięki czemu wnętrze zawsze będzie niezagracone. Drzwi przesuwne doskonale nadają się do małej przestrzeni nie kolidując ze sprzętami a dobór jasnego drewna w zestawieniu z kontrastowymi czarno białymi płytkami ociepla i nadaje nowoczesnego charakteru. W tej minimalistycznej przestrzeni grzejnik Heatwave wygląda jak spektakularna rzeźba. Umywalka naprzeciwko wejścia tworzy oś widokową. Użycie lustra na całą szerokość ściany powiększa optycznie przestrzeń."

Relacja z warsztatów, Kurs projektowania wnętrz / zajęcia fakultatywne/ film z przeprowadzonych

Zajęcia fakulatywne Lafaktoria.pl - "Oświetlenie w mieszkaniu"

Relacja z zajęcia fakultatywnych Lafaktoria.pl.

Film z warsztatów także do obejrzenia na naszym facebooku oraz stronie.

Relacja Warsztaty - Kurs projektowania wnętrz / zajęcia fakultatywne/ film z przeprowadzonych zajęć

Relacja z zajęć fakultatywnych.

MR Studio Projektornia - "Łazienka dobrze zaprojektowana".

Film z warsztatów także do obejrzenia na naszym facebooku